Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,10 / Satış: 6,12
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,61

Eğitim İş 13 Yaşında…

Eğitim İş 13 Yaşında…
  • 22.10.2018
  • 701 kez okundu

Emekli Öğretmenlere Plaket verildi

Öğretmen kuruluşu ‘Eğitim ve Bilim İş Sendikası’ Hatay Şubesi yönetici ve üyeleri, kuruluşun 13. yıldönümünü bir gece ile kutladı. Kutlama gecesi, geçtiğimiz Cuma akşamı Harbiye’de De Liban tesislerinde gerçekleşti. Eğitim İş’in 13. kuruluş yıldönümü nedeniyle Eğitim İş Hatay 1 No’lu Şube tarafından düzenlenen dostluk ve dayanışma yemeği coşkulu bir şekilde geçti. Gecede, emekli olan öğretmenlere plaketleri takdim edilirken, emekleri için teşekkür edildi.
Eğitim İş Hatay 1 No’lu Şube Yönetimi, bir açıklama yaparak, geceye katılarak onurlandıran Genel Başkan Orhan Yıldırım, Adana 1 No’lu Şube Başkanı Galip Reha Ertekin ve Yönetim Kurulu’na, Adana 2 No’lu Şube Başkanı Semin Erkan Şenol ve Yönetim Kurulu’na, Osmaniye Şube Başkanı Seyit Ali Demir ve Yönetim Kurulu’na, Hatay 2 No’lu Şube Yönetim Kurulu’na, kardeş sendika olan Tüm Yerel Sen Hatay Şube Yönetim Kurulu’na, Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez’e, CHP Hatay il yöneticilerine, CHP Defne İlçe Başkanı Ali Kemal Yeşiloğlu ve Yönetim Kurulu’na, CHP Antakya ilçe yöneticilerine, HKP il ve Samandağ ilçe yöneticilerine, şarkı ve türkülerine hep birlikte eşlik edildiği belirtilen Eğitim İş Hatay Müzik Topluluğu’na, tüm üye ve dostlara teşekkür edildi.
Eğitim İş Şube Başkanı Suad Sadış, konuşmasının sonunda, “Nice birlikte 13. yıllara. İyi ki varsınız. Yaşasın Eğitim İş, yaşasın Birleşik Kamu İş. Yaşasın örgütlü mücadelemiz” mesajı verdi.
Geceye katılan tanınmış isimlerden bazıları şunlar:
Himmet Suat Sadış Mustafa Günal Şahin Gümüş, Gülden Yuva, Orhan Altın, Şenol Eyüboğlu, Onur Alkaya, Orhan Yıldırım, Galip Reha Ertekin, Emin Erkan, Şenol Murat Şen, Seher Emre, Mehmet Batmaca, İrem Karpuz, Hasan Kuş, Incilay Karabal, Ekrem Dönmez, Ali Kemal Yeşiloğlu, Nilgün Yuva. Haber/Cemil Yıldız

 

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ