Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Ekincispor kongre yaptı, aday çıkmayınca…

Ekincispor kongre yaptı, aday çıkmayınca…
  • 10.06.2019
  • 292 kez okundu

Sonay Ateş Yeniden Başkan

Hatay Amatör Süper Lig ekibi Ekincispor, genel kurulunu gerçekleştirdi. Kongrede, başkanlığa istekli olmadı ve eski başkan Sonay Ateş yeniden bu görevi üstlenmek zorunda kaldı. Ekincispor yeni Yönetimi şu isimlerden oluştu.
Sonay Ateş, Yüksel Anlar, Şahin Tümer, Çağdaş Doksöz, Rehiç Bucak, Ercan Doğru, Erkan Mutlu, Servet Ezer, Sabahattin Koşar, Süleyman Koşar, Seyhan İnal, Metin Tümer, Edip Mutlu, Edip Dönmez, Göksel Aydın, Serdar Günsay, Yılmaz Uçar, Esmer Alev, Davut Tok, Nizam Soylu, Nihat Anlar, Semir Doğru ve Serdal Uçar.
Yeniden başkan seçilen Sonay Ateş, kongrede şu mesajı verdi:
“Kongremizi yaptık. Bütün çağrılarımıza rağmen aday çıkmayınca, ben ve arkadaşlarım Ekincispor’u sahipsiz bırakamazdık. Elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz. Bizi layık görüp destekleyen vefakar Ekincispor sevenleri ve üyelerimize teşekkür ediyoruz. Kulübü, halkla beraber yönetiyoruz. Bu yüzden, Yönetim Kurulu asil-yedek ayrımı yapmadan, hepimiz elbirliği veriyoruz. Başarı da böyle geliyor. Bu köklü takımın sahibi Ekinci halkıdır, başarı da onlara aittir. Benimle beraber omuz veren fedakar ve cefakar arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ