Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Ekrem Dönmez hatırlattı…

Ekrem Dönmez hatırlattı…
  • 22.10.2020
  • 205 kez okundu

“6 yıldır sözümüzü tutuyoruz”

2014’te verdiği bir sözü, “Hatay’da Baro Var demek için, Avukatının ve halkının yanında bir Baro için adayız” ifadesini hatırlatan Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, 6 yıldır bu sözü omuzladıklarını ifade etti.

“Çoklu Baro” protestosu kapsamında, “Savunma Susmayacak” denilerek gerçekleştirilen eyleme Antakya’dan Ankara’ya yürüyerek destek veren Hatay Barosu Başkanı Av. Ekrem Dönmez, bugüne kadar ortaya koydukları çabaya işaret etti ve “6 yıldır sözümüzü tutuyoruz” dedi.
2014 senesindeki, “Hatay’da Baro Var demek için, Avukatının ve halkının yanında bir Baro için adayız, dedik. Hatay Barosu, bu isteğimize karşılık verdi. Avukatlarımızın ve halkımızın yanında bir Baro olacağız. Çağdaş, demokrat, ilerici, laik, şeffaf ve cesur bir Baro olacağız. Herkese çok çok teşekkür ediyoruz” şeklindeki sözlerini hatırlatan Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez, “Yol, su, elektrik, makarna, kömür vaat etmiyoruz. 6 yıl önce, Avukatlarımızın ve halkımızın yanında bir Baro; Çağdaş, demokrat, ilerici, laik, şeffaf ve cesur bir Baro sözü vermiştik. 6 yıldır sözümüzü tutuyoruz. Yolculuğumuz devam ediyor. Avukatların ve halkın güvenine layık olmaya devam edeceğiz” dedi.
Tamer Yazar

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ