Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,64 / Satış: 6,66
€ EURO → Alış: 7,27 / Satış: 7,30

Elt Konferansı…

Elt Konferansı…
  • 19.02.2020
  • 422 kez okundu

Defne Koleji etkinliğine ilgi yüksek oldu

İlimizdeki özel eğitim kurumlarından Antakya Defne Koleji tarafından bu yıl 5.si düzenlenen ELT Konferansı, yoğun katılım ile gerçekleşti. Cambridge University Press işbirliği ile düzenlenen konferans, Defne Koleji konferans salonunda gerçekleşirken, programa, özel ve devlet okullarında görev yapan İngilizce Öğretmenleri ile Mustafa Kemal Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü ve Eğitim Fakültesi son sınıf öğrencileri yoğun katılım gösterdi.
Faydalı bir konferansa daha ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Defne Koleji Yabancı Diller Bölüm Başkanı Seda Keskin, koordinatörlüğünü yaptığı ‘İngilizce Öğreniminde 21. Yüzyıl Derslikleri’ konulu konferansa yoğun ilgi gösteren tüm İngilizce Öğretmenliği Bölümü ve Eğitim Fakültesi öğrencilerine, faydalı bilgilendirmelerinden dolayı da Sharon Barrett’e teşekkür etti. Keskin, Defne Koleji olarak bu gibi konferansların devam edeceği bilgisini de verdi.
İki oturumda gerçekleşen konferansa, etkili ve anlamlı konuşmaları ile damga vuran Sharon Barrett, katılımcıların sorularını da cevaplandırdı. Konferansın sonunda gerçekleşen çekiliş ile de Defne Koleji tarafından katılımcılara çeşitli hediyeler verildi, ardından sertifikalar takdim edildi.
Oldukça başarılı bir ELT konferansına katıldıklarını ifade eden katılımcılar, konferansın gerçekleşmesini sağlayan Defne Koleji Yabancı Diller Bölüm Başkanı Seda Keskin ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ettiler. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ