Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,28 / Satış: 9,32

Emel Anne’den çağrı var:

Emel Anne’den çağrı var:
  • 01.10.2020
  • 321 kez okundu

Adımlarımız Her Yerde

Emel Korkmaz: “Bu sene de İstanbul Maratonu’nda, gençlerin eğitimlerine destek olmak için adımlarımızı atacağız. Yeniden, onlarca gencin düşlerini gerçek kılmak için güçlerimizi birleştireceğiz.”

“Ali İsmail’in düşlerindeki özgür dünyayı hayata geçirmek” misyonuyla kurulan Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV), Emel Korkmaz ve tüm gönüllüleriyle birlikte, 42. İstanbul Maratonu’nda eğitime katkı için koşuyor. Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nın koşu süreci, 8 Kasım 2020 Pazar günü 15K, 10K ve 5K etapları sanal olarak gerçekleşecek.
Pandemi önlemleri nedeniyle, bu yıl 15K, 10K ve 5K etapları sanal olarak gerçekleşecek olan maratonun, 42K etabı ise sınırlı sayıda katılımcıyla koşulacak. ALİKEV, bu yıl sanal olarak gerçekleşecek üç etapta, dünyanın farklı yerlerindeki gönüllüleriyle buluşacak ve adımlarını gençlerin eğitimi için atacak.
-EMEL ANNE-
Pandemi süreciyle birlikte dünyadaki eşitsizliklerin derinleşmeye başladığını, ekonomik ve sosyal krizlerin toplumları etkilediğini söyleyen Emel Korkmaz, gerçekleşecek koşuya dair şunları söyledi:
“Bu süreçte en çok etkilenen kesimlerin başında gençler geliyor. İçinde bulunduğumuz dönemi, ancak dayanışmayla ve bir araya gelerek atlatabileceğimize inanıyoruz. Bu sene de İstanbul Maratonu’nda gençlerin eğitimlerine destek olmak için adımlarımızı atacağız. Yeniden, onlarca gencin düşlerini gerçek kılmak için güçlerimizi birleştireceğiz. Belki bu sene yan yana olamayacağız, ama adımlarımız her yerde olacak. Sizler de 8 Kasım 2020 Pazar günü dilediğiniz yerde adım atarak Ali İsmail’in ve onlarca gencin düşlerindeki dünyayı kurmamıza destek verebilirsiniz” dedi.
ALİKEV ile birlikte koşmak için kosu.alikev.org adresinden kayıt olabilir ve adımlarınızı dilediğiniz yerde atarak gençlerin eğitimlerine destek olabilirsiniz. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ