Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,78 / Satış: 7,81

Engellilere Kur’anı Kerim Hediyesi

Engellilere Kur’anı Kerim Hediyesi
  • 12.12.2019
  • 193 kez okundu

İlimiz merkezinde bulunan Umut Damlaları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle, engelli öğrenciler ile birlikte, 6 Aralık Cuma günü İlimiz Müftülüğünü ziyaret etti. Rehabilitasyon Merkezi heyetinde yer alan gençlere birer Kur’an’ı Kerim hediye edildi.
İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Rehabilitasyon Merkezi yöneticisine ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “Gerek resmi, gerek özel rehabilitasyon merkezlerimiz, engelli kardeşlerimiz için çok önemli bir işlev görüyorlar. Bundan dolayı sizleri, çalışanlarınızı, burada görev alan öğretici hocalarımızı, hepsini tebrik ediyorum. Cenab-ı Hak, dünyada mükerrem varlık olarak insanoğlunu yarattığını, Kur’an-ı Kerim’de bize haber veriyor. İnsanoğlunun hepsi mükerremdir. Kadınıyla, erkeğiyle, sağlıklı olanıyla, engelli olanıyla… Hepsi çok değerlidir. İnsana hizmet, dünyada en büyük şereftir. Sizler bu güzel işi yapıyorsunuz. Sizleri tebrik ediyorum” diyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Rehabilitasyon Merkezi yöneticisi de, engellilere gösterilen ilgi ve alakadan dolayı İl Müftüsüne teşekkür etti.
Daha sonra öğrencilerle sohbet eden İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, öğrencilere Kur’an-ı Kerim hediye etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesi ve engelli bireylerin İl Müftüsü ile Müftülük personeline kitap ayıracı hediye etmeleriyle sona erdi.

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ