Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,28 / Satış: 7,31
€ EURO → Alış: 8,56 / Satış: 8,59

Ergenlikte Çocuklarla Sağlıklı İletişim

Ergenlikte Çocuklarla  Sağlıklı İletişim
  • 03.01.2018
  • 900 kez okundu

Kadınlara yönelik Eğitim Semineri bugün:

Antakya Belediyesi’nin kadınlara yönelik düzenlenen haftalık eğitim seminerlerinin bugünkü konusu “Ergenlik Döneminde Çocuklarımızla Sağlıklı İletişim” olacak.
Antakya Belediyesi’ne bağlı Mahfel Sosyal Tesisi’ndeki Hanımlar Lokali’nde bugün saat 14.00’te başlayacağı belirtilen seminer tüm kadınlara ücretsiz ve açık olacak.
Konuya dair Antakya Belediyesi açıklamasında, Hanımlar Lokali bünyesinde ‘evlilik öncesi, evlilik esnasında yaşanabilecek durumlar’ hakkında danışmanlık ve kişisel gelişim eğitimleri konusunda, ayrıca ‘çocuk gelişimi ve eğitimi, ergenlik problemleri, ikili ilişkiler ve iletişim’ konularında eğitimlerin Uzman Sosyolog Sibel Hersanlıoğlu tarafından verileceği kaydedildi
Bugün saat 14.00’te “Ergenlik Döneminde Çocuklarımızla Sağlıklı İletişim” konusu, Aile Danışmanı Sosyolog Sibel Hersanlıoğlu tarafından anlatılacak.
Antakya Belediyesi açıklamasında, tüm Antakya’lı hanımların ücretsiz olarak katılabileceği aile danışmanlığı seanslarında her hafta farklı bir konunun işlenmeye devam edileceği vurgulandı. -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ