Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,98 / Satış: 7,01
€ EURO → Alış: 8,27 / Satış: 8,30

Erhan Aksay Turnuvası Kararları

Erhan Aksay Turnuvası Kararları
  • 19.06.2019
  • 369 kez okundu

Ceza yağdı…

Erhan Aksay Kurumlararası Futbol Turnuvası Düzenleme Komitesi, önceki günkü toplantısında bazı kararlar aldı. Komite disiplin kararları şöyle:
1-Güneyler Takımı ile Ayakkabıcılar Odası maçında, Ayakkabıcılar Odası takımından Bülent Aslanoğlu, Hüseyin Yapıcı ve Volkan Albayrak’a ikişer maç men…
2-İnder ile Elektronikçiler Odası maçında, Elektronikçiler Odası takımından Ramazan Yılmaz’a 3 maç men…
3-Özkan Orman Ürünleri ile Harbiye Saray İnşaat maçında, Özkan Orman Ürünleri takımından Kemal Alev’e 1 maç men…
4-Öztürk Kardeşler ile Uzunbağ maçında, Öztürk Kardeşler takımından Mehmet Hadduroğlu’na 2 maç men…
5-Tanışma SYD ile Ataçil maçında, Tanışma takımından Cuma Güvercin’e 2 maç men, aynı takımdan Ahmet Yıldırım’a 5 maç men… Tanışma SYD takımının, Ataçil maçının 63. dakikasında sahadan çekilmesi nedeniyle, Tanışma takımının 4 – 0 mağlubiyetine.
6-Karşılaşma neticelerinin, hakem ve saha komiserleri raporlarına istinaden, karara bağlanmasına… Müsabakaların centilmence oynanması ile ilgili takım yönetici, teknik kadro ve kaptanların daha duyarlı olmaları, hakem kararlarına karşı anlayışlı ve kabul edilir ölçüler içerisinde, saygı çerçevesinde itirazlarını yapmaları hususuna dikkat etmelerini rica ediyoruz.
-TOPLU SONUÇLAR-
Erhan Aksay Turnuvası’nda önceki gün oynanan maçlarda alınan toplu sonuçlar ise şöyle:
Demirköprü Ahmet İth.İhr :6 Yurdkan Bayırlı Sürücü K :1
HASİAD :3 K.Dalyan :3
Güneyler :6 Ataçil :1
HAKİT Derneği :2 Güzelburç :1
Selevkia :0 Elektronikçiler :8
Şeyhali :1 Demir Otomotiv :0
Bu arada Turnuva’nın İskenderun Körfez etabında da, Denizgücü, Arsuz Veteranlar’ı 3-1 ile geçti. Hatay bölgesi hakemlerinden Oğuz Yücel Aslan, Metin Sugurtin ile M. Uğur Aktaş’ın yönettiği karşılaşmada, Denizgücü Spor’un gollerini Aydın Eski, Kadir Barut (2) atarken, Arsuz Vetaranlar takımının tek sayısını Ali Güler kaydetti. Körfezdeki diğer maçta, Arsuz Belediyespor, Esen Gençlik’i 6-1 ile geçti. Metin Sugurtin, M. Uğur Aktaş ile Oğuz Yücel Aslan’ın yönettiği müsabakada, Arsuz Belediyespor’un gollerini Cuma Keseroğlu (3), Fuat Uruç (2) ile İbrahim Gündüz atarken, Esen Gençlik’in tek sayısını Yılmaz Çokal kaydetti.
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ