Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,49 / Satış: 7,52
€ EURO → Alış: 9,04 / Satış: 9,08

Eryılmaz-Abacı Ters Düştü

Eryılmaz-Abacı  Ters Düştü
  • 09.09.2020
  • 396 kez okundu

Samandağ Belediyesi’nin, ana hizmet binasını satmasına, CHP İlçe Başkanı ve Yönetimi karşı çıktı.

Samandağ Belediyesi’nin, ilçe merkezindeki ana hizmet binasını satışa çıkartmasına tepkiler sürerken, CHP Samandağ İlçe Başkanı Turgay Abacı ile İlçe Yönetimi de satışa karşı. Pazartesi günü Belediye Başkanı Refik Eryılmaz ile bir araya gelen Samandağ CHP İlçe Başkanı Abacı ve Yönetimi, görüşme sonrası şu açıklamayı yaptı:
“CHP Samandağ İlçe Örgütü olarak, bugün Belediye Başkanımız Sayın Refik Eryılmaz ve bir kısım Meclis üyelerimizle, son Meclis toplantısında, mevcut belediye binasının bulunduğu parselin satışına yönelik alınan satış yetkisi ile ilgili durumu görüştük. Örgüt olarak, alınan satış yetkisinin kullanılmaması gerektiğini ilettik. Örgüt olarak, satışa karşı olduğumuzu bildirdik. İhtiyaç duyulan yeni belediye binasının yapımına ilişkin makul önerilerde bulunduk. Belediye Başkanımız da önerilerimizi değerlendireceğini ifade etti.
Başkanımıza, misafirperverliği için örgütüm adına teşekkür ediyorum. Ortak akıl ile hareket edilerek, satış yapılmadan, makul bir çözüm bulunacağına inanıyorum.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ