Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Expo 2021 Turizm Forumu

Expo 2021 Turizm Forumu
  • 23.09.2020
  • 344 kez okundu

Turizm sektörünün önde gelen aktörlerinin konuşmacı olarak yer alacağı EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu bugün gerçekleşiyor. Turizmin geleceği ve EXPO 2021’in Hatay’ın turizmine katkılarının konuşulacağı Forum, bugün 13:00 – 17:10 saatleri arasında, online (çevrimiçi) gerçekleştirilecek.

Turizm sektörünün yerel ve ulusal bazda önde gelen aktörlerinin konuşmacı olarak yer alacağı forumda, sürdürülebilir bir turizm anlayışının nasıl ve ne şekilde sürekli kılınacağı, sektörün dijital trendleri ve yerelden globale uzanan yeni fikirlerin Hatay turizmine nasıl uyarlanabileceği tartışılacak.
Hatay’a, Hatay dışından bakarak; artıların, eksilerin ve Expo 2021’in Hatay turizmine katkılarının konuşulacağı forum, tüm Hatay sevdalılarını, turizm yatırımcılarını, kamu kurum ve kuruluşlarını ilgilendiriyor.
Pandemi nedeniyle online (çevrimiçi) olarak gerçekleştirilecek forumda, açılış konuşmasını Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş yaparken; Expo 2021 Hatay Genel Sekreteri İhsan Çakar, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Firuz Barbaros Bağlıkaya, Gazeteci Coşkun Aral, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin, İstanbul Turizm Platformu Koordinatörü Özcan Biçer ve daha pek çok sektör temsilcisi, 3 ayrı panelde gerçekleşecek forumda konuşmacı olarak yer alacak.
Katılımın ücretsiz ve herkese açık olduğu forumun izleyici kayıtları devam ediyor.
Foruma ücretsiz katılım sağlamak isteyen herkesin, Expo 2021 Hatay sosyal medya hesaplarını ziyaret edebileceği duyuruldu. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ