Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,43 / Satış: 7,46
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,05

Fen Lisesi Müdürlüğünden Anaokulu Müdürlüğüne…

Fen Lisesi Müdürlüğünden Anaokulu  Müdürlüğüne…
  • 07.09.2020
  • 179 kez okundu

İl merkezindeki tek Fen Lisesi olan Hatay Fen Lisesi’nin eski Müdürü Ali Uyma, görev yerinde 5 yılı tamamladığından, başka yere atanması zorunluğu uygulaması kapsamında anaokulu müdürlüğüne getirildi.
Defne ilçesi Vilayetler Anaokulu Müdürü olan Ali Uyma, yeni görevine de geçtiğimiz hafta sonunda başladı ve şu paylaşımı yaptı:
“Hatay Defne Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Müdürlüğü görevine atanmış ve başlamış bulunuyorum. Mevlam, ülkesi ve milleti için çalışanları muvaffak eylesin inşallah. Amin.”
Anaokulu Müdürü olan Ali Uyma, daha önce, ilimizin orta dereceli okulları içindeki en üst düzeydeki Fen Lisesi’nin müdürüydü. Okulla ilgili görevden ayrılırken, paylaşımında da şu mesajı vermişti:
“Okulumuzun; Hatay’ımızın en çok tercih edilen, bilimsel, sosyal, kültürel, sportif etkinliklerde en başarılı okulu olması hedefiyle yola çıktım. Yüce Rabbime şükürler olsun ki, bugün, Hatay’ımızın en çok tercih edilen, üniversiteye yerleştirme oranı en yüksek, sosyal, kültürel, sportif etkinliklerde birincilikler alan bir okul olarak, Hatay Fen Lisesi’ni zirveye taşımanın mutluluğuyla görevimi devrediyorum.” –Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ