Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,75 / Satış: 7,79

Fevzi Çakmak Mahallesi’nin temel sorunu

Fevzi Çakmak Mahallesi’nin temel sorunu
  • 06.09.2019
  • 870 kez okundu

Metruk Binalar…

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, önceki gün Antakya Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarının konuğu oldu. Muhtarlık ziyaretinde bölgeyi gezen ve incelemede bulunan Milletvekili Güzemansur’a, yıllardır bekletilen mahalledeki eski yapılarla ilgili bürokratik işlemler ve düzenlemeler konusunda destek istendi. Milletvekili Güzelmansur, gelişmeyle ilgili şu bilgiyi verdi:
“Antakya Fevzi Çakmak Mahallesi (Affan) Muhtarımız Sayın Şefik Fatihoğlu, Doktor Serdal Kanuncu ve mahalle sakinlerimiz ile bir araya gelerek mahallenin sorunları ile ilgili çözüm toplantısı gerçekleştirdik. Mahallemizdeki metruk binaların durumunu yerinde gözlemledik. Sorunların çözümü için ilgili kurumlarla gerekli görüşmeleri yaptım. Muhtarımız Şefik Bey başta olmak üzere, mahalle sakinlerine ilgileri için teşekkürlerimi sunarım.”
Milletvekili Güzelmansur’un ziyaretini değerlendiren bir okurumuzun şu mesajı da ilginçti:
“Dünyanın en eski mahallelerinden (belki de en eskisi) biri olan Epiphania, yani Affan’ımızın bugün özel bir misafiri vardı. CHP Hatay Milletvekili Sayın Mehmet Güzelmansur. Sayın Muhtarımız Şefik Bey, bir Affan emektarı Kemal Arıbaş ağabey, değerli İsmail Solak ağabey ve değerli mahalle sakinlerimiz ile bu kadim mahallemizin sorunlarını Vekilimize aktardık. Duyarlı düşünceleri ve ivedi çabaları için Vekilimize içtenlikle teşekkürler ediyorum. Daha güzel bir Affan göreceğiz.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ