Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Fuat Tosyalı başkanlığında

Fuat Tosyalı başkanlığında
  • 13.03.2019
  • 163 kez okundu

Çelik üreticileri Bakanlıkta

Hataylı İşadamı Fuat Tosyalı başkanlığındaki Türkiye Çelik Üreticileri Derneği, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile bir araya geldi, gündemi değerlendirdi.

Hataylı İşadamı Fuat Tosyalı başkanlığındaki Türkiye Çelik Üreticileri Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, önceki gün Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile görüştü. Ankara’da gerçekleşen görüşmeye dair kısa bir açıklama yapan, İskenderun merkezli Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, “Yönetim Kurulu Başkanı olduğum, Türkiye Çelik Üreticileri Derneği olarak yaptığımız ziyarette, samimi ev sahipliği ve sorunlarımıza gösterdiği duyarlılık için Sayın Bakanımıza çok teşekkür ederim” dedi.
Ziyaret ilişkin kısa bir değerlendirme yapan Bakan Pekcan’ın mesajı ise şu oldu:
“Türkiye Çelik Üreticileri Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, son dönemde demir-çelik ürünleri ihracatımızda yaşanan gelişmeleri değerlendirdik.”
-DERNEK-
1970 yılında, öncelikle Türk Demir-çelik sanayiini gelişmiş ülkeler seviyesine çıkarmak; dünyadaki gelişmelere her yönden ayak uydurabilecek bir yapıya kavuşturmak; Türkiye ve Dünya demir-çelik sektörü ile ilgili istatistiki bilgileri toplamak ve yaymak; üyelerimizin karşılaştığı sorunları tartışmak; çözüm üretmek ve çözmek için gerekli tüm yasal yollara başvurmak; çalışmalarının sonuçlarını ilgili kamu ve özel sektör kuruluşlarına ve kamuoyuna iletmek maksadıyla kurulan Türkiye Çelik Üreticileri Derneği’nin, üretici kuruluşlardan oluşan toplam 26 üyesi bulunuyor. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ