Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,66 / Satış: 7,69
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Gala Bugün

Gala Bugün
  • 14.08.2020
  • 896 kez okundu

Defne-Turunçlu’da, “Tası Tarağı Kaybedenler” adlı, çekimleri ilimizde yapılan bir filmin gösterimi var. Bu akşam Gökkuşağı Çay Bahçesi’nde gerçekleştirilecek olan gösterim, ücretsiz.

Yönetmeni, senaristi, oyuncuları ilimizden olan ve çekimleri de ilimizde gerçekleşen “Tası Tarağı Kaybedenler” adlı filmin gösterimi bugün gerçekleşiyor. Defne ilçesi Turunçlu Gökkuşağı Kır Bahçesi’ndeki ücretsiz film gösterimi saat 20.00’de başlıyor.
Harbiyeli Süleyman Eskiocak’ın Nebih Keremoğlu ile birlikte yönetmenliğini üstlendiği “Tası Tarağı Kaybedenler” filmi ile ilgili davet duyurusu şöyle:
“2019’da çekimini bitirdiğimiz, Defne ve Samandağ galalarından sonra pandemi süreci dolayısıyla sizlerle paylaşamadığımız, büyük emek ve zorluklarla çektiğimiz filmimizi, 14 Ağustos Cuma günü Turunçlu Mahallesi Gökkuşağı Çay Bahçesi’nde sizlerle tekrardan paylaşıyoruz. Film gösterimimiz, saat 20:00’de ve ücretsiz olacaktır. Herkesi, maskesini takıp, bu gösterimde keyifli bir gün geçirmek için Gökkuşağı Çay Bahçesi’ne bekliyoruz.”
Filmde rol alan oyuncular ve diğer sanatçılar şunlar:
OYUNCULAR: Ümit Yoğun, Sevcan Rencüzoğulları, Serdar Duman, Nebih Keremoğulları, Gülay Yüksek, Tansel Doğruel, Hikmet Akdoğan, Adem Keremoğlu,Yusuf Süner, Savaş Koku, Serkan Kerimoğlu, Eren Aslanhan, Anıl Cevahir Can Serdal.
KANUNCU: Muhammed Ziya Deli, Retip Karaali, Senem Uygun, Soner Dersuniyeli, Alaadin Keremoğlu.
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Süleyman Eskiocak
POST-PRO: Süleyman Eskiocak
KOSTÜM: Esmahan Kerimoğlu
SENARYO: Ferhat Zidani
MÜZİK: Yalçın Kürek, Ali Kerem Süner
ŞİİR VE ANLATICI: Mehmet Yolcu
YAPIM: Artmisyon Production, Nebih Kerimoğlu, Süleyman Eskiocak.
-Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ