Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

Gap turları Hatay’a

Gap turları Hatay’a
  • 10.04.2017
  • 1.250 kez okundu

Türkiye’nin birçok illerinden Hatay ilimize yerli gruplar gelmeye başladı. Turizm Derneği Başkanı Sabahatin Nacioğlu, bir açıklama yaparak; Konya’dan, Edirne’den, Trabzon’dan, İzmir’den, Adana’dan, Malatya’dan ve birçok ilden gelen yerli turistlerin ilimizi beğendiklerini ifade ettiklerini, duyduklarıyla gördükleri arasındaki farkı yaşamanın sevinciyle misafir olduklarının altını çizdi. Turizmci Nacioğlu, ilimize yönelik GAP turlarının düzenlenmeye başlandığını da bildirdi ve şöyle devam etti:
“Hatay ilimizle ilgili izlenimlerinde, burada çok güzel medeniyetin olduğu ve halkının çok misafirperver olduklarını dile getirdiler. ‘Duyduklarımıza iyi ki inanmayıp gelmişiz. Yemekleriniz harika, Bir çok tarihi mekanınız mevcut. İliniz muhteşemin ötesinde’ derken, şehrin yolları ile temizliğine dikkat etmemiz konusunda uyarılarda bulundular.”
Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Nacioğlu, Genel Müdürlüğünü üstlendiği Harbiye Grand Boğaziçi Oteli’ne konuk olan kafileyle ilgili olarak da, “Grand Boğaziçi Otel olarak, otelimize gelen her misafir bizim veli nimetimizdir. Güzel şekilde ağırlayıp, mutlu şekilde uğurlamamız ilk görevimizdir” açıklaması yaptı.
-Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ