Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,78 / Satış: 7,81

Gazeteciler günü kutlama mesajları

Gazeteciler günü kutlama mesajları
  • 11.01.2019
  • 568 kez okundu

Dün kutladığımız “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla, birçok kişi ve kuruluş adına kutlama mesajları yayınlandı. Bu mesajlardan bazıları şunlar:
Mehmet Güzelmansur (Milletvekili): “Halkın doğru bilgiye ulaşmasını sağlayarak, mesleğini tarafsızlık ilkesiyle icra eden, daha demokratik bir Türkiye’ye ulaşmamıza katkı sunan tüm basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım.”
Doç. Dr. Lütfü Savaş (Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı): “Gazetecilik mesleği, meşakkatli ve onurlu bir meslektir. Günümüzde, yeni iletişim teknolojilerinin de gelişmesiyle birlikte, mesleğin icrası daha da sorumluluk gerektiren bir hal almıştır. Tüm bu sorumluluklarının bilincinde olarak, meslek etiği ve ilkelerine önem vererek insanların haber alma süreçlerine vesile olan gazetecilerimizin çabaları takdire şayandır. Gecesini gündüzüne katarak, objektif bir bakış açısıyla, kişi hak ve özgürlüklerine saygılı bir üslupla gazetecilik mesleğini sürdüren başta hemşehrilerim olmak üzere tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, sağlıklı ve uzun bir meslek yaşamı dilerim.”
Kadir Teksöz (HESOB Başkanı): “Kurumlarla bireyler arasında bilgi akışı sağlayan, toplumu bilinçlendiren, kamuoyu oluşturan gazeteciler, gelişmiş bir ülkenin temel yapı taşlarıdır. Gecesini gündüzüne katarak, her türlü zor imkânlarda çalışan, halkımızın haber alma özgürlüğüne sahip çıkarak haberler yapan tüm basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım.”
Mehmet Yeloğlu (Antakya eski Bld. Bşk.): “Adil, objektif, gerçekçi, doğru, ilkeli ve daha da önemlisi, bağımsız gazeteciliğin egemen olduğu bir sektör olması dileğiyle, Dünya Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.”-Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ