Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,78 / Satış: 7,81

Gelin, sarılalım, aşure yiyelim…

Gelin, sarılalım, aşure yiyelim…
  • 28.09.2019
  • 688 kez okundu

Koşalım, yürüyelim, hasret giderelim…

Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV) adına yapılan son çağrı, 3 Kasım İstanbul Maratonu için oldu.

Koşu gibi dayanıklılık gerektiren sporlar aracılığıyla Sivil Toplum Kuruluşları (‘STK’) için kaynak geliştirme metodu olarak ortaya çıkan “Yardımseverlik Koşusu”, ALİKEV’in de gündeminde. Bu kapsamda, 3 Kasım İstanbul Maratonu için çağrıda bulunan ve geçmiş yıllarda olduğu gibi, ALİKEV adına koşarak Vakfa ‘bağış’ anlamında yardımcı olmak isteyenlere seslenen Vakıf Yöneticilerinin mesajı şöyle:
“ALİKEV olarak, 3 Kasım İstanbul Maratonu hazırlıklarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Bu yıl, koşucu/yürüyüşçü dostlarla ilk buluşmamız, gelecek hafta, 30 Eylül Pazartesi akşamı 19:00’dan itibaren, Caddebostan Sahil’deki ALİKEV Runners Aşure İkramı’nda olacak. Hepinizi, tüm koşucu/yürüyüşçü eş, dost, arkadaşlarınızı bekliyoruz. Gelin, sarılalım, aşure yiyelim, müsait olanlarla koşalım/yürüyelim, hasret giderelim, bu yılki ALİKEV İstanbul Maratonu kampanyamızı büyütelim, daha çok öğrenciye burs fonu ile destek olalım.
2019 İstanbul Maratonu, 15K ve 42K Maraton kayıt dönemi, 30 Eylül 2019 saat 23:59’da sona erecek. Bu parkurlardan birinde koşacaksanız, kayıt yaptırmayı unutmayın. Halk Koşusu içinse, beklemede olunuz. Zamanı geldiğinde sizleri bilgilendireceğiz.
Bu vesile ile her birinizi bir kez daha ALİKEV için, Burs Fonu ile gençlerin eğitim hayatına ışık olmak için, Ali İsmail’in düşleriyle koşmaya davet ediyoruz. Ayrıca bu yıl her birimiz, kendimize, 14 Ekim’e kadar en az 3 arkadaşımızı ALİKEV Koşucusu/Yürüyüşçüsü yapma hedefi koyduk. Haydi, telefon aramalarıyla, mesajlarla çevremizi ALİKEV için koşmaya davet edelim. Sporla gelen dostluk ve sevgi kazanacak. Sevgilerimizle.” -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ