Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Gönüllüler Konseyi 3 konuda ısrarcı

Gönüllüler Konseyi 3 konuda ısrarcı
  • 01.08.2018
  • 688 kez okundu

Kent Meydanı, Kültür Adası Ve Atatürk Caddesine Çift Yön…

Tahir Dönmezer’in Başkanı olduğu Hatay Gönüllüler Konseyi Derneği, Antakya merkezindeki 3 önemli konunun toplumsal yarara uygun şekilde şekillendirilmesinde ısrarını sürdürüyor.
Haftalardır, aylardır, değişik dernek, vakıf ve kuruluşlarla bu konudaki görüşmelerini ve açıklamalarını kamuoyuna duyuran Hatay Kent Konseyi Derneği Yönetimi, önceki gün de CHP İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu. CHP İl Başkan Halil İbrahim Özgün ile Kent Konseyi adına Başkan Tahir Dönmezer’in görüşlerini ifade ettiği sohbet çok samimi ortamda geçti. Görüşme sonrası, CHP İl Başkanı Özgün şu değerlendirmeyi yaptı:
“Daha güzel ve yaşanabilir bir Hatay için gönüllü çaba sarf eden Hatay Gönüllüleri Konseyi Derneği’ni ağırladık. Yıkılan Vakıflar İşhanı’nın yerinin kent meydanı yapılması, yıkılan Büyük Antakya Oteli yerinin kültürel sosyal alan düzenlenmesi ve Atatürk Caddesi’nde tek yön uygulaması yerine çift yön uygulamasına geçilmesi konularında mutabık olduk. Bu konuda her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu bildirdik. Emek ve çabaları için kıymetli Derneğimize müteşekkiriz. Katılımcı demokrasi anlayışımız gereği, topluma yararlı dernek, meslek odaları ile STK’ların aktif olmasını destekliyor ve kıymetli buluyoruz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ