Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

Gönüllüler öyle istiyor

Gönüllüler öyle istiyor
  • 16.10.2019
  • 737 kez okundu

Vakıf alanı da kamulaştırılsın

Mustafa Özal’ın başkanı olduğu Antakya Gönüllüler Derneği, köprübaşında Vakıflar’a ait İşhanı yerinin kamulaştırılarak kente kazandırılmasını istedi.
Antakya Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Antakya Ziraat Odası Başkanlığı’na seçilen Mehmet Okay’ı ziyarette kent sorunlarını gündeme taşırken, Antakya’da eksikliği bulunan şehir meydanı konusunda bir çalışma ortaya konulması ve şehrin güzelleşmesi adına, Vakıflar Müdürlüğü’ne ait binanın Meclis binası gibi kamulaştırılması gerektiğini duyurdu. Ziyarette ayrıca, Vakıflar’a ait bu binanın yıkılarak meydana dahil edilmesinin, son yıllarda Gastronomi ve Kültür Turizmi dahilinde ilimizi ziyaret eden misafirlerin şehrimizle ilgili düşüncelerine olumlu katkı sunacağı görüşüne de yer verildi ve şöyle denildi:
“Bu toplantıda, ilimizde üretimi yapılan ve Gıda Tarım ve Ormancılık Bakanlığı tarafından denetimi yapılan gıda ürünlerindeki sağlığa zararlı veya tağdiş edilerek aslından uzaklaşan ürünler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Gıda kodeksine uygun olmayan bu ürünlerin ve üreticilerinin halkımızla paylaşılması, aydınlatılması hakkında hemfikir olundu.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ