Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,34 / Satış: 7,37
€ EURO → Alış: 8,67 / Satış: 8,70

Göz Doktoru Hamit Özen yeni Hastane açtı

Göz Doktoru Hamit Özen yeni Hastane açtı
  • 16.07.2018
  • 7.772 kez okundu

Laviest Cerrahi Merkezi

Antakya’da yaklaşık 20 yıldır göz doktoru olarak görev yapan Hamit Özen yeni hastane kurdu ve yeni cerrahi merkezinde görev yapmaya başladı.
Antakya Devlet Hastanesi ardından kurduğu Göz Merkezinde toplamda 19 yıl görev yapan başarılı Göz Hekimi Dr. Hamit Özen, eski Doğuş Hastanesi yolundaki göz merkezinden ayrıldı ve kurduğu, yeni “LAVİEST CERRAHİ MERKEZİ”nde hasta kabulüne başladı.
Antakya Ekinci yolu üzeri Rezidans Evleri karşısında oluşturduğu birkaç kat içinde; ameliyathanesinden revirine, hasta servislerine, hasta poliklinik merkezlerine kadar her türlü fiziksel imkanları olan merkeze ayrıca modern cihazları yerleştiren Göz Doktoru Hamit Özen, Ekinci yolu üzerindeki yeni Cerrahi Merkezinde hasta kabulüne de başladı.
Cuma günü basın mensuplarıyla sohbet eden Göz Dr. Hamit Özen, yeni cerrahi merkezinde hastalarına her türlü müdahale ve ameliyatları başarıyla gerçekleştirecek imkanlara sahip olduklarını kaydetti. Edinilen bilgiye göre, Ekinci yolu üzerine rezidans konuları karşısındaki LAVİEST CERRAHİ MERKEZİE’nde KBB Uzmanı Dr. Mustafa Ödemiş’in de KBB birimi ve “Saç Ekim Merkezi” oluşturacağı, bu yönüyle cerrahi merkezinin GÖZ ve KBB alanlarında hasalarına en modern cihazlarla sağlık hizmeti vereceği kaydedildi.
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ