Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

Güçbirliği Platformu 15.toplantısı

Güçbirliği Platformu 15.toplantısı
  • 09.10.2018
  • 653 kez okundu

Gaziantep’te…

İlimiz Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın da yer aldığı Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu 15. kez toplandı.

Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis ve Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odaları birleşiminden oluşan Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu, Gaziantep Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde geçtiğimiz hafta Cuma günü 15. kez toplandı.
Toplantıya; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç yanı sıra TOBB Daire Başkanı ve TOBB Başkanlık Özel Müşaviri Hasan Erbay da katılırken, yapılan toplantıda, Türkiye’nin son yaşanan ekonomik gelişmeler sonucu ortaya çıkan durumu değerlendirildi.
Bölgedeki 7 ilin Odalarından oluşan Platform hakkında açıklamalarda bulunan Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, “Platform, 7 Odanın bir araya gelmesi ile oluşturuldu. Ancak ilerleyen dönemde bölgemizdeki Kalkınma Ajansları da bu oluşuma dahil oldu. Ve bugün, çatı kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden temsilciler var, ki bu da bundan sonra çok daha güçlü olacağımızı gösteriyor. Ben, bu vesile ile TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Sanayi Odası Başkanı Sayın Zeki Kıvanç ve TOBB Odalar ve Borsalar Daire Başkanı ve TOBB Başkanlık Özel Müşaviri Sayın Hasan Erbay’a hoş geldiniz diyor, destekleri için teşekkür ediyorum” dedi. -Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ