Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,52 / Satış: 8,55
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

Güler İMEAK’da

Güler  İMEAK’da
  • 14.12.2018
  • 1.004 kez okundu

Hatay’ın İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en büyük lojistik bölgesi olduğuna dikkat çeken Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, hedefini ve çalışmalarını aktardı.

Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi’ni ziyaret etti. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Yönetimi’ne denizcilik alanında ne gibi yatırımlar yapılması gerektiği konusunda ve yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgi verdi.
– ŞEFFAFLIK VE DÜRÜSTLÜK-
Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, ziyaretteki konuşmasında, Hatay’ın İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en büyük lojistik bölgesi olduğuna dikkat çekti ve şunları söyledi:
“2014’te, 63 uluslararası nakliye firması birleşerek Hatay Ro-Ro firmasını kurduk. Kurulması çok zordu. Çünkü gemiyi ve denizi bilmeyen, birbirine rakip kişiler bir araya gelecekti. 2 yıl kiralık gemilerle çalıştık. Daha sonra şirketin başkanı olarak İtalya’ya giderek bir gemi satın aldım. Bu gemi, kendi özelliklerine göre Türkiye’nin en büyüğü. Geminin adını Habib-i Neccar koyduk. İşleri yetiştiremediğimiz için, Rusya’dan Beyazıt Bestami adını verdiğimiz bir gemi daha satın aldık. Önümüzdeki günlerde İskenderun Körfezi’ne gelecek. Hataylıları 2 gemi sahibi yapmış olduk. Bu başarının nedeni şeffaflık, dürüstlük ve istişaredir.”
-BAŞARI DİLEĞİ-
Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Başkanı Kemal Kutlu ise konuşmasında şunlara değindi:
“Denizcilik ve turizm anlamında hep birlikte İskenderun’umuza faydalı olmak adına güzel çalışmalar içerisinde olacağımızı umuyorum. Sizin de denizcilik sektörünü çok iyi bildiğinden dolayı, eksikleri gördüğünüzü biliyoruz. Umarım hep birlikte bu güzel çalışmaların içinde oluruz. Tüm adaylar gibi size de seçimlerde başarılar diliyoruz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ