Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Güleroğlu 4.şubesi Gündüz Caddesinde

Güleroğlu 4.şubesi Gündüz Caddesinde
  • 18.07.2019
  • 352 kez okundu

Mehmet Güler’in sahibi olduğu Güleroğlu Baklavaları, 4. şubesini Gündüz Caddesi Erol Bilecik Lisesi yanında oluşturdu. Baba Güleroğlu ve çocukları, 4. şubeyi önceki gün hizmete açtı.
Antakya Atatürk Parkı ana giriş kapısı karşısında sade bir program ile açılışı yapılan yeni şubede, gün boyu gelen konuklara, Güleroğlu Baklava’nın kurucusu olan Mehmet Güler ve oğlu Sabahaddin Güler tarafından baklava ikramında bulunuldu. Güleroğlu Baklava’nın kurucusu Mehmet Güler,1974 yılında Cumhuriyet Caddesi’nde açtığı kendi işyeri ile devam ettiği iş yaşantısında, o günden bugüne ilk günkü heyecan ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile çalışmalarına devam ettiğinin altını çizerek, özverili ve dürüst çalışmaları neticesinde Güleroğlu Baklava’nın çok iyi bir marka haline geldiğini söyledi. Güler, “Benimle birlikte çalışan oğullarım; Sabahaddin, Yusuf, Hüsameddin ve Taciddin Güler ile birlikte Güleroğlu Baklava adını zirveye taşıma adına elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı söylemek isterim” açıklamasında bulundu.
Mehmet Güler, “Antakya’da 3, Defne’de 1 şubemiz ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bugün burada açmış olduğumuz şubemiz, geçtiğimiz günlerde Hatay Valiliği tarafından kamulaştırılan Hatay Devlet Meclis binasında bulunan şubemizi 30 Ağustos tarihi itibariyle boşaltacak olmamızdan dolayı açtığımız bir şubemizdir” bilgisini de verdi. -Mehmet Durmaz-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ