Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,43 / Satış: 8,47
€ EURO → Alış: 9,93 / Satış: 9,97

Gündem: Eğitim… Ve Yeni Normal

Gündem: Eğitim… Ve Yeni Normal
  • 19.06.2020
  • 434 kez okundu

Özel Teknofen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yönetimi, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na (İTSO) nezaket ziyaretinde bulundu.

Özel Teknofen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Deniz Karaoğlan, kurucu Musa Gök ve halkla ilişkiler personeli Duygu Çelik, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaaret ettiler.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, koronavirüs sürecinde eğitimde yaşanan sorunlar ele alındı. Özel Teknofen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Deniz Karaoğlan, yeni açılacak olan okulları hakkında İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a teknik ve detaylı bilgi verdi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, “Şehrimizde faaliyet gösteren eğitim kurumlarımız koronavirüs sürecinde oldukça sıkıntılı günler yaşadılar. Önemli olan, şehrimizde bu süreçte sağlık yönünden bir sorunun yaşanmamış olmasıdır. Şehrimizde mesleki ve teknik liselerin artmasının, eğitim ve öğretimin yanında, istihdama da katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.
-Mutlu Yanık-

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ