Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,38 / Satış: 6,40

Gündem, Ekonomi! Gündem, Sorunlar!

Gündem, Ekonomi! Gündem, Sorunlar!
  • 17.03.2017
  • 1.044 kez okundu

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’e kısa bir sunum yapan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, sorunların çözümü için yoğun bir çaba içinde olduklarını söyledi.

Bir dizi ziyaret ve görüşme kapsamında Hatay’da bulunan TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik’i İTSO’da ağırlayan Başkan Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyelerinin gündeminde, Hatay’da ve bölgede yaşanan sektörel sorunlar yer aldı.
Bilecik’e ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Bölgemiz ekonomisinde yaşanan sektörün sorunlarının çözümü için yönetim kurulu arkadaşlarımız ile birlikte yoğun çaba sarf ediyoruz. Bundan sonra daha sık ve bölgemizi ilgilendiren önemli projelerle ilgili bir araya gelmeyi temenni ediyoruz” dedi.
İskenderun’un önemli bir sanayi ve ticaret şehri olduğuna vurgu yapan TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik ise, elinden geldiğince mevcut sorunlara çözüm adına destek olmaya çalışacağını dile getirdi. “Sivil toplum kuruluşları bölge ekonomisi için son derece önemli” diyen Bilecik, “Sizler de bu bölgenin gelişmesi için önemli gayretler sarf ediyorsunuz. İskenderun ekonomik yönden önemli bir potansiyele sahip” şeklinde konuştu.
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin’in de hazır bulunduğu ziyarette, ağırlıklı olarak bölge ekonomisi hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.
Tamer Yazar

????????????????????????????????????

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ