Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,62 / Satış: 8,66
€ EURO → Alış: 10,12 / Satış: 10,16

Güneş Koleji’nde Mezuniyet Töreni

Güneş Koleji’nde Mezuniyet Töreni
  • 02.07.2021
  • 260 kez okundu

Hatay’daki özel eğitim kurumlarından Özel Hatay Güneş Okulları, 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı 8’inci ve 12’nci sınıf mezunlarını okul bahçesinde düzenlediği mezuniyet töreniyle uğurladı. Düzenlenen mezuniyet törenine okul idarecileri, öğretmenleri, öğrenci velileri ve öğrenciler katılım gösterdi. Pandemi şartları altında başarılı bir eğitim ve öğretim yılı geçirdiklerini söyleyen okul yöneticileri, Özel Hatay Güneş Okulları öğrencilerinin zorlu geçen bir eğitim yılını geride bırakmanın mutluluğunu, aldıkları mezuniyet belgeleri ile yaşadıklarını bildirdi.
Özel Hatay Güneş Okulları tarafından düzenlenen mezuniyet töreni, Türk Bayrağı ve Okul Flaması ile mezun olacak öğrencilerin platformda yerini almasının ardından, saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Törende, Özel Hatay Güneş Okulları kurucusu Hasan Kükrek, Okul Müdürü Zafer Altunlu ve Okul Aile Birliği Başkanı Pelin Karabay birer konuşma yaptı. Yapılan konuşmaların ardından, dereceye giren ortaokul ve liseden mezun olan öğrencilere Okul İdarecileri tarafından plaket takdim edilirken, mezuniyet belgeleri ise sınıf öğretmenleri tarafından verildi.
Ortaokul ve lise birincisi olan öğrenciler tarafından 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı mezunları adına okul kütüğüne plaka çakılmasının ardından, Onuncu Yıl Marşı eşliğinde mezuniyet töreni sona erdi. -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ