Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Güvenlik, ulaşım, konaklama

Güvenlik, ulaşım, konaklama
  • 23.10.2019
  • 807 kez okundu

Hatay’da Üniversiteler için Güvenlik Toplantısında 3 Gündem…

İlimizdeki 2 üniversitede okuyan öğrencilerle ilgili güvenlik, ulaşım ile konaklama gibi üç temel konu, gündem maddesi olarak ele alındı. Toplantı, önceki gün Hatay Valiliği’nde gerçekleşti. Toplantıya, Vali Rahim Doğan başkanlık etti.
21 Ekim Pazartesi günü saat 11.00’de, Valilik Abdurrahman Melek Toplantı Salonu’nda, ilimizdeki üniversitelerde öğrenim görecek öğrencilerin, yeni akademik yılını huzur ve güven ortamı içinde geçirmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen toplantıda, güvenlik başta olmak üzere, ulaşım ve konaklama gibi konularda kurumlar arası koordinasyon gerektiren hususlar ayrıntılı olarak görüşüldü.
Toplantıya, Vali Doğan yanı sıra; 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Alpaslan Kılınç, 2. Hudut Alayı Komutan Yardımcısı Piyade Albay Muzaffer Dinç, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Türkay Dereli, Vali Yardımcıları Aydın Tetikoğlu, Nursal Çakıroğlu, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Binbaşı Oğuz Emre Çiçek, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Sandıkçı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan katıldı.
-Mehmet Durmaz-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ