Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Güzel’den “Ali İsmail Korkmaz” için mesaj

Güzel’den “Ali İsmail Korkmaz” için mesaj
  • 10.07.2019
  • 490 kez okundu

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Gezi Direnişi sırasında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz’ı 6. ölüm yıldönümünde saygıyla andığını bildirdi. Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’in mesajı şöyle:
“Fikirleri ve hayallerinin peşinde, henüz 19 yaşındayken yitirdiğimiz Sevgili Ali İsmail, bugün binlerce gencin özgür dünyasının ölümsüz kahramanı olarak kök salmaya devam ediyor. Düşleri, gençlerimizin umut ışığı olan Ali İsmail Korkmaz’ı; daha özgür, daha adil ve umut dolu yarınlarımızda yaşatmaktan vazgeçmeyeceğiz. Ailesi tarafından düşlerini sürdürmek amacıyla kurulan Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nın, böylesine trajik ve acı bir olaydan, toplum yararına çalışan, nice umutlar filizlendirip, ‘Düşlerinde Özgür Dünya’ yaratan, ektiği özgürlük ve barış tohumları ile tüm gençliğe umut aşılayan bir vakıf olmasını takdir ederek desteklemekteyiz.
Hep 19 yaşında hatırlayacağımız sevgili Ali İsmail Korkmaz’ı, tüm gençlerimiz adına umut ettiğimiz özgür dünyada, sevgi ve özlemle anıyorum.” -Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ