Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,58

Güzelmansur, İstanbul-Bayrampaşa nöbetinde

Güzelmansur, İstanbul-Bayrampaşa nöbetinde
  • 05.04.2019
  • 534 kez okundu

Bayrampaşa’da toplam 290 sandıkta: CHP’ye 29 oy, AKP’ye 84 oy eklendi

Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Genel Merkez’in görevlendirmesiyle, İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde geceli-gündüzlü nöbet görevi üstlendi. Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur ile İsmet Tokdemir, birlikte, Bayrampaşa 1 ve 2 nolu seçim bölgelerinde sandıkların iptal edilen oylarıyla ilgili gerçekleşen yeniden sayımında görev aldı. Güzelmansur, Bayrampaşa ilçesinde iptal edilen oylarla ilgili itiraz üzerine sayımın dün sabah tamamlandığını bildirdi ve sonucun da, CHP’ye 29 oy eklenmesi ve AKP’ye 84 oy eklenmesi şeklinde çıktığını bildirdi. Güzelmansur’un açıklamasına göre, AKP oyları, Bayrampaşa ilçesindeki toplam 290 sandıkta 54 oy arttı.
Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Bayrampaşa’daki iki günlük göreviyle ilgili olarak, “İstanbul’da da demokrasi nöbetindeyiz. Bayrampaşa’da oylarımıza sahip çıkıyoruz. Her bir oyu koruyacağız. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu da İstanbul’un ve İstanbulların hakkını koruyacak.
Bayrampaşa da gece 03:30’da sayım işlemini tamamladık. İstanbul’un Büyükşehir Belediye Başkanı, Ekrem İmamoğlu’dur. Bu gerçeği değiştiremezler.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ