Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,44 / Satış: 7,47
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,05

Güzelmansur Şanlıurfa’da

Güzelmansur Şanlıurfa’da
  • 13.09.2018
  • 1.040 kez okundu

CHP’li Vekil, Genel Merkez’in “Ekonomik ve Siyasal Krizden Çıkışın Çözüm Yolları” anlatım görevlendirmesinde.

CHP Genel Merkezi, Milletvekillerine ödev verdi ve yurt geneline dağılmalarını istedi. CHP Genel Merkezi’nin Milletvekillerine ödevi, “CHP’nin “Ekonomik ve Siyasal Krizden Çıkışın Çözüm Yolları’nı anlatın” oldu. Genel Merkez’in görevlendirmesi ile beraber, CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, üç gündür Şanlıurfa’da bulunuyor. Güzelmansur, Şanlıurfa’da STK ziyaretlerinde bulunuyor.
Milletvekili Mehmet Güzelmansur, iki günlük temaslarıyla ilgili şu değerlendirmede bulundu:
“Partimiz CHP’nin ‘Ekonomik ve Siyasal Krizden Çıkışın Yolları’ konusunu Şanlıurfa’da anlatmaya devam ediyoruz. Karaköprü Müteahhitler ve İşadamları Derneği ile Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettik. Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine misafirperverlikleri ve değerli katkıları için teşekkür ediyoruz.
Yaşadığımız ekonomik krizden çıkabilmek için CHP’nin ortaya koyduğu çözüm önerilerini anlatmak üzere S.S. Şanlıurfa Evren Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’ni de ziyaret ettik. Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan’a ve Yönetim Kurulu üyelerine misafirperverlikleri ve katkıları için teşekkür ederiz.”
Güzelmansur, dün de Meslek Odaları yöneticileriyle bir araya geldi ve şu açıklamayı yaptı:
“TMMOB Şanlıurfa İl Temsilciliğini ziyaret ettik. İnşaat Mühendisleri, Kimya Mühendisleri, Elektrik Mühendisleri ve Şehir Plancıları Odalarının il temsilcilerini ziyaret ettik. Ekonomiyi ve gündemin önemli konularını değerlendirdik. Misafirperverlikleri ve katkıları için teşekkürler.” -Cemil Yıldız-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ