Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,32 / Satış: 8,35
€ EURO → Alış: 9,88 / Satış: 9,92

Güzelmansur ve Şahin Dörtyol’da

Güzelmansur ve Şahin Dörtyol’da
  • 24.10.2020
  • 485 kez okundu

CHP Genel Merkezi, Milletvekillerinden, 81 İl’de çarşı, esnaf ve KOBİ ziyaretleri yapmalarını istedi

CHP Genel Merkezi, Milletvekillerini yurdun dört bir yanına göndererek esnaf, çarşı ve KOBİ ziyaretleri yapmalarını, sorunları ve istekleri belirlemelerini istedi. Bu kapsamda Milletvekili Serkan Topal Siirt’e, Milletvekili İsmet Tokdemir ise Şanlıurfa’ya gitti. Diğer 2 Milletvekili, Suzan Şahin ile Mehmet Güzelmansur da Hatay’da görevlendirildi.
Dün, iki Vekil Dörtyol ilçesindeydi. Ziyaretler ve görüşmeler yapan Milletvekili Güzelmansur’un izlenimleri ve değerlendirmeleri şöyle oldu:
“Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesiyle, Dörtyol ilçemizde KOBİ’lerin sorun ve çözüm önerilerini dinlemek üzere, Milletvekili arkadaşım Sayın Suzan Şahin ile birlikte kıymetli işverenlerimizi ziyaret ediyoruz. 4 K Metal Makina İmalat işyeri sahibi Sayın Hacı Tokgöz ve değerli ailesine misafirperverliği için teşekkürlerimi sunarım. İşlerinde bol kazançlar diliyorum. Dörtyol’da tekstil ve ev eşyaları hizmet sektöründe iş yapan Sönmez Çeyiz Genel Müdürü Sayın Yusuf Çağlar’ı da Hatay Milletvekili arkadaşım Sayın Suzan Şahin ile birlikte ziyaret ettim.”
Milletvekili Suzan Şahin ise dünkü ziyaretlerinden biri sonrası şu paylaşımı yaptı:
“Değerli Kobilerimize, pandemi sürecinde ve daralan ekonomide yaşadıkları sorunlara çözüm önerileri için ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ