Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,93 / Satış: 5,95
€ EURO → Alış: 6,53 / Satış: 6,56

Güzelyurt Mesajı

Güzelyurt Mesajı
  • 15.03.2019
  • 281 kez okundu

İşe Defneli çocukları mutlu etmekle başlayacağız. Çocuk mutluysa, toplum mutludur.

Defne DSP Belediye Başkan Adayı Mehmet Güzelyurt, işe çocukları mutlu etmekle başlayacağını kaydederek, “Çocuklar mutlu olursa, toplum mutlu olur” mesaj verdi.
Seçim çalışmaları kapsamında çocuklarla bir araya gelen ve onlara hediyeler dağıtan Güzelyurt’un söylemleri şunlar:
“Günaydın Defne… Bir çocuğu mutlu etmekle başlayacak her şey. Birlikte yöneterek inşa edeceğimiz çağdaş Defne’mizde, çocuklarımızın mutluluğunu önemseyen bir anlayışla hareket edeceğiz. Çocuk mutluysa, toplum mutludur.”
DSP Adayı Mehmet Güzelyurt, belediye başkanı olması durumunda; halkın sesi, kulağı, çarpan yüreği olacağını belirtti ve şu mesajları verdi:
“Halkımız teveccüh edip Defne Belediye Başkanlığı’na beni layık görürse eğer, herkes şunu bilsin ki… Yıllardır hizmet görmemiş, yok sayılmış, kandırılmış bu halkın sesi, kulağı ve çarpan yüreği olacağım. Ömrümün her saniyesini, vefakâr Defne halkının mutluluğu ve geleceği için harcayacak, gurur duyulacak bir Defne’yi halkımızın da desteğiyle birlikte inşa edeceğiz. Defne’nin aydınlık yarınları için biraz emek, biraz da yürek yeter! Kentin sakini değil, sahibi olmak için destek ver, harekete geç.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ