Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 9,58 / Satış: 9,62
€ EURO → Alış: 11,15 / Satış: 11,19

Haberimiz ses getirdi…

Haberimiz ses getirdi…
  • 18.06.2021
  • 418 kez okundu

Akülü araçlar bakıma alınacak

Engelli vatandaşların, “akülü araçlarının bakımının yapılmadığı, mağduriyet yaşadıkları” ile ilgili 14 Haziran Pazartesi günkü Gazetemizde yer alan haber üzerine, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde ilgili birimler harekete geçti. Gelişmeyle birlikte, engellilerin akülü araçları ile ilgili sorunlarının giderileceği, araçlarının bakım onarıma alınacağı ve yeni akülerine kavuşacakları belirtildi.
Hatay Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Kilisli, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, akülü araçlarında sorun yaşayan tüm engelli vatandaşların yakında özgürlüklerine kavuşacağını söyledi ve şunlara değindi:
“Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatları doğrultusunda, Engelli Birimi Sorumlumuz Hüseyin Ateşer’le beraber, engelli vatandaşlarımıza dağıtılan akülü araçların bakım onarım ve akü değişimi projesinin imza aşamasında olduğunu ve çok kısa süre içerisinde engelli vatandaşlarımızın yeni akülerine kavuşacağını tüm engelli dostlarımıza müjdelemek isterim. Bu vesileyle, projede emeği geçen emekçi mesai arkadaşlarıma teşekkür eder, engelli dostlarımıza da sağlık ve esenlikler dilerim.”
Önemli bir sıkıntılarının giderilecek olmasından dolayı memnuniyetlerini ifade eden engelli vatandaşlar, Başkan Lütfü Savaş’a, projeyi hazırlayan Engelliler Birim Başkanı Hüseyin Ateşer’e ve işin hızlanması için büyük emek sarf eden Daire Başkanı Ahmet Kilisli’ye teşekkürlerini iletti. -Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ