Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,28 / Satış: 9,32

HADO, Arsuz’a mal olmuştur

HADO, Arsuz’a mal olmuştur
  • 31.08.2019
  • 1.199 kez okundu

Arsuz Turizm Derneği, “değişiklik” söylentilerine karşı çıkarken, bugün bir açıklama yapacak

Arsuz Turizm Derneği, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin “deniz otobüsleri seferleri” ile ilgili yer değişikliği yönünde bazı girişim ve söylentiler olduğunu hatırlatarak, “HADO, Arsuz’a mal olmuştur. Değişiklik yapılamaz” mesajı veriyor.
Arsuz Turizm Derneği’nin bugün kapsamlı bir basın açıklaması ile görüşlerini kamuoyuna açıklaması beklenirken, ön mesaj olarak şöyle denildi:
“Hatay’dan, Mersin, Kıbrıs ve Lübnan Beyrut’a uzanacak olan deniz otobüsü seferleri projesi olan ‘HADO’, Arsuz- Madenli balıkçı barınağında yaşama geçecek. Arsuz’a can verecek olan ‘HADO’, ilçemize aynı zamanda ekonomik yönden de canlılık katacak, yaşamı güzel kılacak. Proje, son günlerde kamuoyunda, İskenderun’a alınabilir haberleri kapsamında biz Arsuzluları üzmektedir. ‘HADO’, Arsuz’a mal olmuştur ve öyle de olmalıdır. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr Lütfü Savaş’ın, Arsuzluların talebini kırmayacağını umuyoruz ve biliyoruz.
31.08.2019 Cumartesi günü (bugün) saat 18.00’da, Madenli Barınağı’nda; tüm sivil toplum kuruluşları, mahalle muhtarlarımız ve yurttaşların yoğun katılımı ile bir basın açıklaması yapılacaktır. Sevdası Arsuz olan tüm hemşerilerimizi bekliyoruz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ