Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

HAGİAD yönetimi ATB’de

HAGİAD yönetimi ATB’de
  • 27.02.2017
  • 959 kez okundu

Hatay Genç İşadamları Derneği Başkan ve Yöneticileri dün sabah toplu halde Antakya Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu. Başkan Mehmet Ali Kuseyri, HAGİAD heyetini sıcak bir ilgiyle karşıladı.
Kuseyri, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Türkiye’nin kültür başkenti, medeniyetlerin buluştuğu şehir, dostluk ve hoşgörü kenti, köklü tarihi ve zengin kültürel değerleriyle, verimli topraklarıyla ülkemizde ve tüm dünyada nam salmış Antakya’mızı marka kent haline getirmek için, yatırımlarımızla, yarattığımız istihdamla, sosyal ve ekonomik çalışmalarımızla, hep birlikte, el ele, güç birliği içinde daha iyi yerlere getirerek daha çok sesini duyurmalıyız. Hepimiz, ortak hedefler için çalışmaktayız. Sonuçta, hepimizin ortak amacı, Hatay’ımızın kalkınması ve gelişmesidir. Ortak çalışmalarla, Hatay’ımızın hak ettiği yere gelmesi için hep birlikte gayret göstermeliyiz.
Bizler, Antakya gönüllüleri olarak, Antakya’mızın sorunlarını sivil toplum örgütleri ile birlikte ve dayanışma içinde üstesinden gelip, Antakya’mızı layık olduğu yere getirmek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”
HAGİAD Heyeti, sıcak ilgiden ötürü ATB Başkanı M. Ali Kuseyri’ye teşekkür etti.  -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ