Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,62 / Satış: 8,66
€ EURO → Alış: 10,12 / Satış: 10,16

Halk Üzerinde

Halk Üzerinde
  • 20.06.2018
  • 1.138 kez okundu

‘Korku ağı örülüyor’

Seçmen üzerinde, “Daha iyisi mi gelecek?” şeklinde beliren bir korku ağı örüldüğünü söyleyen Saadet Partisi Hatay !. Sıra Milletvekili Adayı Necmettin Çalışkan, “Dış ve iç düşman bolluğu içerisinde, halka sürekli bir endişe ve korku pompalanıyor” dedi.

Seçim çalışmalarını Hatay’ın her noktasında sürdüren Saadet Partisi Hatay 1. Sıra Milletvekili Adayı Dr. Necmettin Çalışkan, iktidar sahipleri tarafından halk üzerinde yaratılmak istenen algıya işaret ederken, “Biz gidersek ülke yıkılır, biter, dağılır!” dendiğine işaret etti.
Konuya dair açıklamasında, “16 yılın sonunda ülkeye ‘millet bahçesiyle, çay ve kekin bedava olduğu kıraathane’ vaatleri ülkenin nereye geldiğini gösteriyor. Böyle gitmemeli, değişmeli/değiştirmeliyiz” diyen Çalışkan, şu tespiti yaptı:
“İktidar partilerinin kendilerini ‘vazgeçilmez gösterme’ arzusu bir yere kadar anlaşılabilir. Ancak ülkenin kamplaştırılması, FETÖ ve Çözüm Süreci gibi en büyük suçlusu olduğu konularda bile rakiplerini suçlama pişkinliğiyle zeytinyağı gibi üste çıkmasını anlamak mümkün değil. Aldatılmak ve aldatmak ikileminde yıllardır sürüklenen halk kitlelerinin bakışındaki iyimserlik de dikkat çekici. Bir insan, hayatındaki herhangi birinin kaç defa aldatmasına izin verir veya buna ne kadar tahammül edebilir?” -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ