Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Halka açık toplantı bugün

Halka açık toplantı bugün
  • 30.01.2018
  • 1.047 kez okundu

Samandağ Belediyesi, HADO Deniz Otobüsü Seferleri Projesi’nin bir ucunda

Samandağ Belediyesi, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğünde gerçekleştirilecek olan Deniz Otobüsü Seferleri Projesi’ni paylaşmak üzere, bugün Samandağ’da tüm STK’lara, muhtarlara diğer seçilmişlere ve halka açık bir toplantı düzenliyor. Toplantı, bugün saat 14.00’te Samandağ Belediyesi Yeni Çarşı Salonu’nda yapılıyor. Bugünkü toplantıda, HBB Danışmanı Muhsin Cömert tarafından bir de sunum yapılacak.
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, bugünkü toplantıya tüm Samandağ halkının davetli olduğunu ve önemli bir projenin paylaşılacağını bildirdi. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, bugünkü toplantı ve proje ile ilgili olarak şunları kaydetti:
“Bir kentin aydınlık geleceği açısından ulaşım büyük önem taşımaktadır. Deniz Otobüsü HADO’nun Hatay’ın gelişimine katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Bu anlamdaki her türlü çabanın destekçisi olacağız.
Bugün saat 13.30’da Samandağ Belediyesi Yeni Çarsı Salonumuzda, Deniz Otobüsü HADO ile ilgili bir bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Kent Konseyi ve Samandağ Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan toplantımıza tüm halkımız davetlidir. Uluslararası düzeyde önem taşıyan proje ile beraber Samandağ, İskenderun, Mersin, Gazimağusa ve Beyrut’a kadar uzanan bir güzergâhta deniz otobüsü seferleri başlamak için gün sayıyor. Samandağ Belediyesi olarak, bu sürece katkı sunmak için her türlü çabanın destekçisi olacağız.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ