Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 9,26 / Satış: 9,30
€ EURO → Alış: 10,73 / Satış: 10,77

HAMOK’tan gazetemize kutlama ziyareti

HAMOK’tan gazetemize kutlama ziyareti
  • 16.09.2021
  • 152 kez okundu

Yerel Basın Desteklenmeli

Hatay Akademik Meslek Odaları Koordinasyon Kurulu (HAMOK) Dönem Sözcüsü ve Hatay Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Cem Hüzmeli, HAMOK bünyesindeki Hatay Diş Hekimleri Odası Başkanı Nebil Seyfettin, Hatay Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Yahya Hamurcu ve Harita ve Kadastro Mühendisleri Hatay İl Temsilcisi Habip Yeşil, 55. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla gazetemiz yönetim evini ziyaret etti. Gazetemiz imtiyaz sahibi Sinan Seyfittinoğlu ve Yazı İşleri Müdürü Cemil Yıldız tarafından karşılanan HAMOK heyeti, tebriklerini iletti, başarılı, ilkeli yayıncılığın devamını diledi.
Kuruluşundan bu yana, gazetemizin, ülkemizde yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen yayın hayatında göstermiş olduğu başarılı çalışmayı büyük bir mutluluk ve takdirle yakından izlediklerini ziyarette belirten HAMOK heyeti, şu mesajı verdi:
“Yerel basınımızın önemli kuruluşlarından birisi olan Antakya Gazetesi’nin 55. Yıldönümünü HAMOK olarak kutladık. Demokrasinin, insan hak ve özgürlüklerin, gelişmişliğin önemli unsurlarından olan yerel basınımızın daha da desteklenmesi gerektiğini, herkesi de bu desteğe katkı sunmaya çağırıyoruz. Nice iyi yayınlar, Antakya Gazetesi.” -Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ