Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Hasret giderdiler

Hasret giderdiler
  • 23.06.2017
  • 1.291 kez okundu

Aynı sırada lise yıllarını geçiren İskenderun Ticaret Meslek Lisesi Mezunları Derneği üyeleri, yıllar önce kendilerini okutan öğretmenleri ile birlikte iftar yemeğinde buluştular, hasret giderdiler.

Aradan yıllar geçse de birlik ve beraberliklerini unutmayan öğrencilere son örnek, İskenderun Ticaret Meslek Lisesi Mezunları Derneği üyeleri oldu. Bu kapsamda, Belen Özvadi Restaurant’ta düzenlenen iftar yemeğine;
İskenderun Ticaret Meslek Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Fuat Kaya, İskenderun Fırıncılar Odası Başkanı Mahmut Şenöz, Malatya Hekimhan Culhalılar Köyü Kurucu Dernek Başkanı Ali Ekber AY, Öğretmenler Ahmet Benli, Ahmet İlikci, Adem Sönmez Veli Tekerek, MKÜ İç Denetim Uzmanı Mustafa Özdemir, 1969 mezunu Sefa Sümer ve Ticaret Meslek Lisesi mezunları katıldı.
-MUTLUYUZ-
İskenderun’da yıllar önce aynı okuldan mezun olan arkadaşlarla yılda birkaç kez de olsa bir arada olmanın onurunun ve sevincini yaşadıklarını belirten İskenderun Ticaret Meslek Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Fuat Kaya, “Birlik ve beraberliğimizi devam ettirmek için dernek olarak çaba sarf ediyoruz. Yıllar geçse de bizim arkadaşlık bağlarımız devam ediyor. Dernek olarak geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğimize katılan tüm öğretmenlerimize ve katılımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Ticaret Meslek Lisesi Mezunları Derneği üyeleri, yılların hatıraları ile sohbet etmek imkanı buldular, hasret giderdiler. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ