Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,44 / Satış: 7,47
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,05

Hastane Eksikleri ve Ekip Hizmeti

Hastane Eksikleri ve Ekip Hizmeti
  • 13.06.2020
  • 171 kez okundu

Hatay Devlet Hastanesi Başhekimlik Toplantı Salonu’nda gerçekleşen geniş kapsamlı toplantıda, sağlık hizmetlerindeki eksikler ve hizmet kalitesinin yükseltilmesi başta olmak üzere, bazı konular masaya yatırıldı.
Başhekim Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Başhekim Yardımcıları, Hastane Yönetimi ve Kalite Verimlilik Birim Sorumluları katılım gösterdi.
Gerçekleştirilen toplantıda, devletin halkımıza sunmuş olduğu kaliteli sağlık hizmetlerinin devamı için tespiti yapılan eksiklikler ve eksikliklerin giderilmesi ile sistemli ve ekip olarak çalışılması gerekliliğini vurgulayan Başhekim Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı tüm katılım gösteren sağlık çalışanlarına teşekkürlerini iletti. Toplantı, karşılıklı görüşlerin dinlenmesi ve Başhekim Dr. Bayrakçıoğlu’nun değerlendirmelerinin ardından sona erdi.
Başhekim Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, Başhekimlik Toplantı Salonu’nda “Diyabetik Ayak Komisyonu” ile de ayrı bir toplantı gerçekleştirdi. Hastanede faaliyetlerini belli bir disiplin içerisinde devam ettiren Komisyon’da; Diyabet kaynaklı ayak sorunları, uygulamaları ve genel işleyişleri, katılım gösteren ve ekibin içerisinde bulunan Endokrinoloji uzman Hekimi, Dahiliye Uzman Hekimi, KVC Kalp Damar Cerrahisi Uzman Hekimi, Plastik Cerrahisi Uzman Hekimi, Girişimsel Radyoloji Uzman Hekimi ve Enfeksiyon Uzman Hekimleri ile birlikte değerlendiren Başhekim Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, gerçekleştirilen toplantı sonrası, özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı, Komisyon’da görevli olan Hekimlere ayrı ayrı teşekkür etti. -Mehmet Durmaz-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ