Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

Hastanede Bilgi İşlemcilere Çiçek

Hastanede Bilgi İşlemcilere Çiçek
  • 15.07.2020
  • 360 kez okundu

Hatay Devlet Hastanesi’nde, bilgi işlem merkezinde çalışanlara, başhekimlik tarafından çiçek verildi.

Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, bilgi işlem çalışanlarıyla, mesai sonrası bir toplantı gerçekleştirdi. Hastane yemekhanesinde gerçekleştirilen toplantıya, Başhekim Yardımcıları ve Hastane Yönetimi katılım gösterdi.
Geniş katılımlı toplantı, hastanenin genel işleyiş ve uygulamaları, katılım gösteren bilgi işlem çalışanlarıyla inter aktif olarak gerçekleşti. Başhekim Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, her bir katılımcı personele ayrı ayrı söz hakkı vererek, öneri ve taleplerini değerlendirdi.
Toplantı sonrasında, Başhekim Bayrakçıoğlu, katılım gösteren tüm çalışanlara gösterdikleri özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Her bir katılımcıya birer karanfil verilmesinin akabinde de toplantı sona erdi.
Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, pandemi sürecinde kovid salgınına karşı teyakkuz durumunun sürdüğünü, riskten kaçınmak için sosyal mesafe, hijyen ile maske önlemlerine dikkat etmek gerektiğini hatırlattı ve şu mesajı verdi:
“Çılgın kalabalık, kuru kalabalık, başı kalabalık. Her türlü kalabalıktan uzak duralım. Herkese sağlıklı ve sosyal mesafeli bir hafta dileriz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ