Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,93 / Satış: 5,95
€ EURO → Alış: 6,57 / Satış: 6,59

Hatay Ayakkabıları

Hatay Ayakkabıları
  • 09.10.2017
  • 889 kez okundu

İstanbul AYMOD Fuarı’nda görücüye çıktı

DOĞAKA destekli organizasyonda, Hatay ayakkabıları, İstanbul AYMOD 2017 Uluslararası Ayakkabı Yaz Modası Fuarı’nda tanıtıldı. Hatay ayakkabıları, özellikle Yunanistan, Irak, Ürdün, Suudi Arabistan firmalarının ilgisini çekti.

4-7 Ekim 2017 tarihleri arasında, İstanbul CNR EXPO Uluslararası Fuar Alanı’nda 10.00-18.00 saatleri arasında sektörün ilgililerini ve ziyaretçilerini ağırlayan AYMOD 2017 Uluslararası Ayakkabı Yaz Modası Fuarı dahilinde, Hatay ilini temsilen 5 ayakkabı üreticisi firma da ürünlerini görücüye çıkarırken, ayakkabıcılık sektöründe Hatay ayakkabısını tanıtarak bölgesel kalkınmaya hizmet vermeye devam etti
Fuar’ın açılış gününde yoğun ilgi ile karşılanan bölgemiz firmalarının stantlarında uluslararası ticari işbirliklerinin kurulmasına yönelik ikili görüşmeler de gerçekleştirildi. DOĞAKA ‘AYMOD Hatay’ standını ziyaret edenlere Antakya künefesi ikram edilirken, firmalar ve Ajans standına Yunanistan, Irak, Ürdün, Suudi Arabistan firmalarından ticari alıcılar ilgi gösterdi.
Ayakkabı sektöründe dünya modasına yön veren Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD) CNR EXPO Yeşilköy’de 58’inci kez düzenlenmekte olup, söz konusu Fuar’ı bir önceki dönemde bin 866’sı yabancı olmak üzere yaklaşık 17 bin sektör profesyoneli ziyaret etti.
AYMOD 2017 Uluslararası Kış Modası Fuarı’nda toplam 59 ülkeden alım heyeti ağırlanırken, 1.400’ün üzerinde yerli ve yabancı marka katılım gerçekleştirildi. Yaz Modası ürünlerinin sergilendiği 58’inci AYMOD 2017 Uluslararası Ayakkabı Fuarı’nda İtalya, Hollanda, Almanya, Nepal, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Suudi Arabistan, Katar, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri ve İran başta olmak üzere, pek çok ülkeden AYMOD’a katılan ayakkabı mağaza zincirleri, yerli firmalar ile ortak üretim yapma talebinde bulundular.
İstanbul CNR EXPO Uluslararası Ayakkabı Fuarı’nda düzenlenen Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’nda (AYMOD) çocuk ayakkabılarından terliklere, yetişkin ayakkabılarından deri çanta ve aksesuarlara kadar ileri teknoloji ile üretilen ürünler sergilenirken, Fuar’ı yerli ve yabancı yaklaşık 20 bin sektör profesyonelinin ziyaret ettiği belirtildi. -Cemil Yıldız-

 

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ