Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,28 / Satış: 8,31
€ EURO → Alış: 10,07 / Satış: 10,11

Hatay BŞB mesajı mazgal hırsızlarına:

Hatay BŞB mesajı mazgal hırsızlarına:
  • 22.02.2021
  • 206 kez okundu

Esefle kınıyoruz, takibinizdeyiz…

Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne (BŞB) bağlı HATSU, Antakya ve Defne ilçelerinde geçtiğimiz hafta yaşanan mazgal hırsızlıklarına karşı oluşan tehlikelere yönelik sıkıntıların giderilmesi noktasında, açılan kapakların yerine yenilerinin yerleştirildiğini, ancak bu sıkıntıyı yaratanların takip edildiği kaydedildi ve “Sizleri esefle kınıyoruz” mesajı verildi.
HATSU mesajı şöyle:
“Antakya ve Defne ilçemizin muhtelif noktalarında konulan yağmur suyu mazgalları ve ana muayene bacası kapaklarını çalarak, hem yayalar hem de trafikteki araçlar için tehlike oluşturan kimliği belirsiz kişileri esefle kınıyoruz. Olayla ilgili tutanaklar tutulup, yasal işlemler başlatılmıştır. Yaptıkları hırsızlıkla vatandaşlarımızı tehlikeye atan kişileri tespit edene kadar sürecin takipçisi olacağız.”
Hatay BŞB duyurusunda, çalınan kapakların yerine yenilerinin konulmakta olduğu da hatırlatıldı ve şu bilgilendirmede bulunuldu:
“Antakya ve Defne ilçemizde, yaya ve sürücülerin herhangi bir mağduriyet yasamaması adına, hırsızlık vakalarının yaşandığı noktalarda tedbir ve onarım çalışmalarımız ivedi şekilde devam ediyor.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ