Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Hatay Büyükşehir, Antakya ve Defne Belediye Başkanlarına;

Hatay Büyükşehir, Antakya ve Defne Belediye Başkanlarına;
  • 26.06.2019
  • 29.015 kez okundu

Mizahi Mesaj!

Yollardaki çukurlara dokunmayın, böbrek taşlarını düşürüyor…

Antakya ve Defne ilçelerindeki çukurlarla dolu yollar mizah konusu oldu. Bir okur; Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ile Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’e hitaben şu mizahi mesajı yayınladı:
“Zengin Arap Şeyhi, belediyelerden haber bekliyor! Zengin Arap Şeyhi Orhannes El Mansuri, Hatay’ın muhtelif yerlerindeki çukurlu yolların, böbrek taşlarını düşürdüğüne dair duyum aldıklarını kaydederek, ‘Sağlık sektörü için büyük yatırım arayışındayız. Belediyelerin, bu çukurları kapatmayacaklarını garanti etmeleri halinde, Hatay’da acilen ‘böbrek taşı turizmini başlatmak istiyoruz’ dedi.”
Bir başka vatandaşın, çukurlu yollarla ilgili olarak; BŞB Başkanı Lütfü Savaş, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’e mesajı da şöyle oldu:
Sevgili Belediye Başkanlarım. Lütfü Savaş, İbrahim Güzel, İzzettin Yılmaz… Seçimler bitti. Tebrik ziyaretleri de sanırım artık azalmıştır. Size zahmet, halkın arasına artık girin. Seçim döneminde olduğu gibi, sizleri şehrin yollarında görmek istiyoruz. Ancak lütfen, yolları son model aracınızla değil, yaya dolaşın. Hem vatandaşın halini hem de yolların rezaletini görmüş olursunuz. Artık Hatay’ın üç Belediye Başkanı olarak biraz çalışın. 20 metrede bir kasis, 2 metrede bir çukur yolları yaptırın. Çok mu şey istiyoruz?” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ