Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,98 / Satış: 9,01

Hatay Devlet Hastanesinde kovid yükü olanlardan…

Hatay Devlet Hastanesinde kovid yükü olanlardan…
  • 25.11.2020
  • 638 kez okundu

PCR Laboratuvar Doktorlarıyla Toplantı

Hatay Devlet Hastanesi’nde, kovid testlerinin yapıldığı PCR laboratuvarında görevli hekimler, önceki gün başhekimle bir araya geldi. Devlet Hastanesi yönetimi, toplantı ile ilgili şu bilgilendirmede bulundu:
“Başhekimimiz Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, mesai saatleri sona erdikten sonra, Hastanemizin Başhekimlik toplantı salonunda, PCR Laboratuvarında görev yapan Uzman Doktorlarımız ile bir toplantı gerçekleştirdi.
Gerçekleştirilen toplantıda, hastanemizde pandemi süreci ve uygulamaları interaktif olarak değerlendirildi.
Yapılan değerlendirme ve bilgilendirmelerin akabinde, Başhekimimiz Dr. Bayrakçıoğlu, PCR laboratuvarında görev yapan hekimlerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek toplantıyı sona erdirdi.”
BAŞHEKİM ACİL’İ GEZDİ
Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, hastanenin sağlık hizmeti sunulan poliklinik alanlarına ve acil servis ambulans girişine de günün ilk saatlerinde bir ziyaret gerçekleştirdi. Başhekim Dr. Bayrakçıoğlu, beraberindeki heyetle birlikte, halka sunulan sağlık hizmetlerini yerinde inceleyerek değerlendirmelerde bulundu.
Hastanenin bilumum alanlarını ziyaret eden Başhekim Dr. Bayrakçıoğlu, karşılaştığı hasta ve hasta yakınları ile de yakından ilgilenerek, tedavilerine yardımcı oldu.
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ