Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,05 / Satış: 6,08
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,58

Hatay Günleri Standardı Olmalı!

Hatay Günleri Standardı Olmalı!
  • 10.05.2019
  • 411 kez okundu

Toplantı İskenderun’da oldu, gündem Hatay’ın tanıtımı…

Önceki gün İskenderun’da Vali Rahmi Doğan başkanlığında, ilgili kurumlar ve STK’lar ile Oda temsilcilerinin katılımıyla, ilimizin tanıtımı bakımından Ankara İstanbul ve İzmir başta olmak üzere yurdun çeşitli şehirleri ile yurt dışında gerçekleştirilen Hatay Tanıtım Günleri’nin belli bir standa kavuşturulması konusu masaya yatırıldı.
Hatay Valisi Rahmi Doğan, ilimizin tarih, kültür ve gastronomi değerlerinin Ankara, İstanbul ve İzmir gibi illerde tanıtılması amacıyla düzenlenen “Hatay Günleri” etkinliklerine belirli bir standart getirilmesi maksadıyla, neler yapılabileceğine ilişkin olarak, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanları ve Meclis Başkanları ile bir istişare toplantısı yaptı. Toplantı, 8 Mayıs Çarşamba günü saat 19.00’da İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleşti.
Toplantıda, ilimiz genelindeki Sanayi ve Ticaret Odası başkanlarının “Hatay Günleri” etkinliklerine dair görüş ve önerileri, İTSO tarafından hazırlanan bir sunum eşliğinde masaya yatırılarak konu hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Vali Rahmi Doğan’ın başkanlık ettiği toplantıya şu isimler katıldı:
Kültür ve Turizm İl Müdürü Hüsnü Işıkgör, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Okan Belli, DTO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu, İTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ozan Kara, İTB Meclis Başkanı İbrahim Kırıcı, ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu, ATB Meclis Başkanı Veliş Bahadırlı, RTB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karaca, RTB Meclis Başkanı İsmet Çalım, KTSO Meclis Başkanı Ercan Yavuz, KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Numan Bölükbaş, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, RTSO Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Zaroğlu, RTSO Meclis Başkanı Mahmut İri, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Muhteşem Vural, ETSO Meclis Başkanı Ömer Faruk Tıbıkoğlu, DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Yıldırım, DTSO Başkanı Mustafa Şahin, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ve DOĞAKA Genel Sekteri Onur Yıldız.
Toplantı sonrasında, Vali Doğan ve beraberindeki heyet, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde birlikte iftar açtı. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ