Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Hatay Günleri Toplantısı’nda

Hatay Günleri Toplantısı’nda
  • 11.05.2019
  • 445 kez okundu

‘Slogan ne olmalı’ konuşuldu!

Oda temsilcilerinden esnafa, kent idarecilerinden yerel yöneticilerine, Hatay’ın yönetim kademesinde bulunanların son tartışması, Hatay Günleri oldu, en çok da ‘slogan ne olmalı’ konusu!

İlk başladığı günden bugüne ‘tartışmalı’ bir sürece sahne olan Hatay Günleri, sorunları bağlamında ilk kez olarak geniş bir katılımla ele alındı, çözümler üzerinde duruldu. Toplantıdan dışarıya çok fazla bilgi aktarılmazken, elde edilen bazı bilgiler ise oldukça dikkat çekici.
Bu konuda dile getirilen bazı başlıklar ise şöyle sıralanıyor:
“Her yıl fuarın bir teması olacak. Bu tema, bütün materyallerde kullanılacak. Bu yıl, ‘Barış, Kültür ve Hoşgörü Kenti Hatay’ ya da ‘Gastronomi Şehri Hatay’, ‘Hatay’da hayat var, Neşenin ve Yaşamın Merkezi; Hatay’ (İskelet Mozaiği) gibi mesajlar çalışılacak. Afiş, broşür, billboard, yönlendirme levhaları, tanıtım dosyası, çanta, web sitesi, özel bannerlar yapılacak. Etkinliğe 15 gün kala; TV, dergi, billboard, internet, instagram ve sosyal medya reklamlarına başlanacak. Güvenlik teması, Hatay’ın ilkleri, Gastronomi değerleri, yöresel kültür, tarihi ve doğal güzellikler ve Müzemiz işlenecek.”
Alınan kararlar, bugüne kadar yapılanları izleyenlerce ‘yeni yol haritası’ olarak değer bulurken, devamının getirilmesi istendi. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ