Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 9,28 / Satış: 9,32
€ EURO → Alış: 10,82 / Satış: 10,86

Hatay Polisine yapılan şikayet yok!

Hatay Polisine yapılan şikayet yok!
  • 21.09.2021
  • 336 kez okundu

Çelik’e saldırı muamması…

İlimiz Reyhanlı ilçesinde ikamet eden ve Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı olan Yelda Döne Çelik adlı kadının geçtiğimiz hafta sonunda Suriyeli bir kadının saldırısına uğradığı şeklindeki sosyal medya haberleri üzerine, Hatay Valiliği bir açıklama yaptı ve polise ya da adli mercilere yansımış bu konuyla ilgili hiçbir şikayet bulunmadığını bildirdi.
Geçtiğimiz hafta sonunda, Reyhanlı’da alışveriş sırasında Suriyeli bir kadınla tartışan Yelda Döne Çelik’in, aracıyla evine döndüğünde, kendisinin evine kadar takip edildiğini, bu olayın 2 gün sonrasında da aracı ile seyir halindeyken, ilçede, kavşakta kırmızı ışıkta dururken, Suriyeli sığınmacıların yerel kıyafetini giydiği belirtilen bir erkeğin yumruklu saldırısına uğrayarak yaralandığı öne sürülmüştü.
Hatay Valiliği’nin, olayın incelendiğini ve araştırıldığını duyurduğu açıklamasında şu bilgi yer aldı:
“Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yelda Döne Çelik ile ilgili sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanan haberle ilgili Valiliğimizce yapılan incelemeler neticesinde, Emniyet birimlerimize böyle bir olayın yansımadığı, ayrıca kolluk kuvvetlerimize de konuyla ilgili, Yelda Döne Çelik tarafından herhangi bir şikayetin olmadığı tespit edilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ