Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,78 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,44 / Satış: 6,46

Hatay Tıp Dünyası Briç Şöleni

Hatay Tıp Dünyası Briç Şöleni
  • 22.03.2019
  • Hatay Tıp Dünyası Briç Şöleni için yorumlar kapalı
  • 586 kez okundu

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla, gecikmeli olarak, Çarşamba akşamı Antakya Briç Spor Kulübü Derneği’nde özel bir briç turnuvası düzenlendi. Hatay Tabip Odası Başkanı Dr. Cengiz Haksöz ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ve ilimizde briç sporunun gelişmesine katkı verme amacı güden turnuvaya çok sayıda hekim briç oyuncusu da katıldı.
Son dönemlerin rekor düzeyde katılımı ile gerçekleşen turnuva öncesi bir konuşma yapan Hatay Tabip Odası Başkanı Dr. Cengiz Haksöz, “Üzülerek belirtiyorum ki, ülkemizde, hekimliğin yargılandığı üzücü bir dönemden geçiyoruz. Bunca kötü olaya rağmen, bir az olsun sosyalleşme adına bu güzel turnuvayı organize ettik. Tüm katılımcılara başarılar dilerim” dedi.
Büyük bir mücadelenin yaşandığı turnuvada, karışık çiftler kategorisinde Selva Kavuk-Rıfat Kavuk çifti birinci olurken, senyör kategorisinde Ahmet Yeşilkılıç – İhsan Budak Çifti birinci oldu. Doğu Batı yönünde ikinciliği Sinan Seyfittinoğlu – Mehmet Ali Kuru, birinciliği ise Nail Güven – Hasan Hamurcu çifti kazandı. Kuzey Güney yönünde ise ikinciliği Osman Uğur Esmerli -Nafi Miskioğlu, aynı yönde birinciliği ise Cuma Tarhan – Nurettin Hamitoğlu kazandı.
Antakya Briç Spor Kulübü Derneği Başkanı Dr. Selim Çelenk, yaptığı konuşmada Hatay Tabip Odası’na teşekkür ederken, kurumların ve meslek örgütlerinin bu tip turnuva desteklerinin, Kulübün güçlenmesi ve briç sporunun yaygınlaşması açısından son derece faydalı olduğunu söyledi. -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ