Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Hatay’da Bir Dağ Köyü

Hatay’da Bir Dağ Köyü
  • 19.12.2018
  • 1.015 kez okundu

Çocukların gözleri pırıl pırıl…

Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Güneri Civaoğlu, önceki günkü köşe yazısında “Neşeli Çocuklar” adlı sosyal sorumluluk projesinden bahsetti ve Hatay’da bir okula kadar ulaşan çalışmanın önemine işaret etti.

Mehmet Ali Birand’ın yönettiği/sunduğu Kanal D Haber’de muhabir olarak iş hayatına başlayan ve bugüne kadar hayata geçen birçok sosyal sorumluluk projesinde imzası bulunan Neşe Sapmaz’ın, “Neşeli Çocuklar” sosyal sorumluluk projesi ile Harlısu İlkokulu’na yaptığı katkıya ilk teşekkür Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’dan geldi. Culha, “Neşeli Çocuklar Sosyal Sorumluluk Projesi ile Harlısu İlkokulumuza sunduğu katkılardan dolayı takdir toplayan kıymetli Neşe Sapmaz’a ve Milliyet Gazetesi’ndeki köşe yazısında bizlere yer veren başarılı Gazeteci Güneri Civaoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.
Söz konusu projeye Milliyet Gazetesi’ndeki köşesinde yer veren Güneri Civaoğlu ise şunları söyledi:
“Sosyal medyadan okullara kitap kazandırmak ve kütüphaneler kurmak ilk adımdı. Ardından… İhtiyaçlara göre çeşitlenerek kapsamı genişletilmiş sosyal sorumluluk projesine dönüştü. Şu fotoğrafı görünce yazmak istedim.
Hatay’da bir dağ köyü… Çocuklara ihtiyaçlarını karşılamak üzere paketlerle gitmişler. Çocukların gözleri pırıl pırıl. Arsuz Belediye Başkanı Nazım Çulha bir teşekkür plaketi vermiş. Bir başka çocuk pırıltısı. Neşeli Çocuklar armağan paketlerinden çıkan satranç tahtasıyla tanışmış Cansu Aydın. Batman Küçükler Satranç Turnuvası’nda 2. olmuş. Dileğimiz, her çocuk neşeli büyüsün.”  -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ